Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

"Роль науки в країні сильно принижена, і слід шукати траєкторію виходу з такої ситуації"

ЛОКТЄВ Вадим Михайлович — академік НАН України, академік-секретар Відділення фізики і астрономії НАН України

 

Як вітчизняним науковцям відстояти своє право на улюлену професію? Як уберегти Національну Академію наук України від руйнації некомпетентною корумпованою владою і жадібними  до швидкого збагачення олігархами?  => читай тут 

 

А як фінансується діяльність науковців в інших країнах, наприклад, в Росії? 

 

Долучаймося до обговорення:  Локтєв В.М. НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК В ЕПОХУ ЗМІН: РЕФОРМУВАТИСЯ ЧИ НЕ РЕФОРМУВАТИСЯ?

 

Семен Єсилевський: <<"Легкое" образование - путь на задворки цивилизации>>

 

Позиція заступника міністра Міністерства фінансів України Ю.Джигиря щодо хронічного недофінансування витрат на науку, обсяг яких визначений Законом України "Про наукову та науково-технічну діяльність" (Лист від 20 серпня 2019 року)

 

11 вересня 2019 року під головуванням Президента Національної академії наук України академіка Бориса Патона відбулося чергове засідання Президії НАН України, на якому серед інших обговорювалося і питання профорієнтації і професійної освіти академічно обдарованої молоді в МАН і КАУ НАН&МОН України

 

Лист  ЦК Профспілки НАН України в КМ України, - про очікування науковців щодо державного фінансування науки в Україні у відповідності з чинним Законом України "Про наукову та науково-технічну діяльність"

 

Засідання «Елітарна світлиця» з циклу «Наука України: зупинити деградацію». Захід відбувся 25 вересня 2019 року у Київському будинку вчених НАН України.  

 
Гроші чи інтелект? На сторінках міжнародного громадсько-політичного тижневика «Дзеркало тижня» (випуск №39, 19 – 25 жовтня 2019 року) під такою назвою вийшла друком стаття заступника директора з наукової роботи Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України доктора економічних наук В’ячеслава Соловйова, присвячена необхідності балансу заробітних плат в адміністративній і науковій сферах.
 
 
 
 

 

Привітання Президента Національної академії наук України академіка Бориса Патона з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку (10 листопада 2019 року

 

Катастрофа в фінансуванні НАНУ на 2020р. Відкритий лист Профспілки ІПМ НАНУ до української влади (стор.1   стор.2)

 

Академік Володимир Семиноженко: “Cьогодні головне завдання України – кардинальна зміна ставлення влади до науки” Нещодавно на веб-сайті медіацентру «Время» (м. Харків) було опубліковано статтю під назвою ““Шагренева шкіра” науки”, в якій йдеться про основні тенденції розвитку науки в Україні та світі. Елена Зеленина:  «Шагреневая кожа» науки. 

 

Академік Яцків Ярослав Степанович: "Хочу за науку замовити слово"

 

«Нобелівська премія в галузі фізики 2019 року – це абсолютний тріумф фундаментальної науки».  Інтерв’ю кандидата фізико-математичних наук Антона Сененка (Інститут фізики НАН України) телеканалові «UA: Культура» та радіостанції «Радіо НВ»

 

 

Width: 1280